Podsumowanie – Synergia Mocy Kickoff 2016


Atmosfera podczas wydarzenia Synergia Mocy – Kickoff 2016, które odbyło się w ubiegły weekend w pięknym warszawskim hotelu Sound Garden  była naprawdę elektryzująca.

Polski Kickoff utrzymał momentum, napędzane ogromnymi sukcesami osiągniętymi w końcówce roku 2015, na najwyższym poziomie. Sala wypełniła się po brzegi dystrybutorami i liderami z całej Polski. Przybywających gości czekała muzyka na żywo, energetyczny nastrój i jednoczące wszystkich pragnienie osiągnięcia sukcesu z Synergy WorldWide.

Uczestnicy mogli wysłuchać wystąpień naszych wyjątkowych gości specjalnych. Pragniemy szczególnie podziękować Hakanowi Cetinowi, Diamond Executive, Davidowi Johnstonowi, Emerald Executive oraz dr Christophe’owi Sivanzire za to, że podzielili się swą fachową wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkania. Wnieśli niezastąpiony wkład w to wydarzenie i jesteśmy im niezmiernie wdzięczni za to, że zechcieli wystąpić przed naszymi obecnymi i przyszłymi dystrybutorami.

Nasi niezwykli mówcy, produkty Synergy, losowanie nagród oraz muzyka na żywo przyczyniły się jeszcze bardziej do niezwykłej, pełnej mocy i entuzjazmu atmosfery podczas eventu.


Na scenę poproszono dotychczasowych zwycięzców Wyzwania SLMsmart, aby uhonorować raz jeszcze transformację jakiej dokonali oraz ogłosić zwycięzcę ostatniej IV edycji – Wojtka Fleszara. Każdy ze zwycięzców dzielił się swoim doświadczeniem z produktami Synergy oraz pozytywną zmianą, jakiej doświadczył dzięki nim w życiu. Aplauzem dziękowano zakwalifikowanym do Elite Honors, najskuteczniejszym budowniczym biznesu Synergy w Polsce, top rekruterom oraz zdobywcom nowych rang w tym naszym nowym Team Leaderom z Krakowa – Tomkowi i Ewie Nyiko. 

Składamy najlepsze życzenia pomyślności w Waszych przyszłych przedsięwzięciach! Nie możemy doczekać się Waszych sukcesów w roku 2016 i niezwykle cenimy Waszą ciężką pracę!

KLIKNIJ TUTAJ, aby  obejrzeć album ze zdjęciami z Synergii Mocy Kickoff Polska 2016.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us