Raport Elite Honors dostępny na stronie PulseW każdym miesiącu setki dystrybutorów z całej Europy kwalifikują się do Elite Honors. Niewykluczone, że niektórzy z nich należą do Twojego zespołu!

Ponieważ premia Go Elite dostępna będzie już tylko przez dwa miesiące, ważne jest, aby śledzić postępy swojego zespołu. Pozwoli to na udzielenie wsparcia każdemu dystrybutorowi z osobna w jego drodze do kwalifikacji Elite Honors. Dlatego właśnie opracowaliśmy prosty sposób, dzięki któremu możesz śledzić wyniki osób które osobiście zasponsorowałeś w formie łatwo dostępnego raportu.

Aby uzyskać dostęp do raportu musisz:

1. Zalogować się na swoje konto Pulse.
2. Kliknąć zakładkę „Raporty” (Reports) i wybrać link „Raport Elite Honors” (Elite Honors Report).

Raport, który się otworzy, pokaże Ci wyniki rekrutacji prowadzonej przez każdą osobę, jaką zasponsorowałeś osobiście w danym miesiącu. Raport uwzględnia następujące dane dystrybutorów których zasponsorowałeś osobiście: numer identyfikacyjny Synergy ID, imię i nazwisko, status kwalifikacyjny, status aktywacyjny w systemie automatycznej wysyłki, obrót z 1 miejsca w systemie (TC 1), nowy obrót aktywacyjny oraz ile razy dana osoba zakwalifikowała się już do Elite Honors.

Pamiętaj, że raport ten pokazuje dane jedynie z okresu prowizyjnego w bieżącym miesiącu. Każdy taki okres prowizyjny kończy się wraz z przyznaniem nagrody końcowej, co ma zwykle miejsce około tydzień po rozpoczęciu każdego miesiąca.

Zaglądając regularnie do raportu i korzystając z niego by wspierać tych, których zasponsorowałeś, zaczniesz zbliżać się go najwyższej premii Go Elite w wysokości €1200, którą uzyskasz sponsorując przynajmniej 10 osób kwalifikujących się do Elite Honors. A co najważniejsze, będziesz wtedy budować silny zespół na solidnym fundamencie.

KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o modelu dochodowym Elite Honors oraz promocji Go Elite.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us