FILM: Eric Poland, Zwycięzca Wyzwania SLMsmart

czwartek, czerwca 16, 2016


Przedstawiciele Synergy WorldWide udali się do Kentucky, aby osobiście pogratulować zwycięzcy najnowszego 90-dniowego Wyzwania SLMsmart, Ericowi Polandowi i dowiedzieć się więcej o jego drodze do osiągnięcia tego sukcesu. Eric, oddany swej rodzinie pracownik jedynej na świecie fabryki Corvette zrzucił 18 kg. (20% masy swojego ciała) i schudł w pasie o 18 cm.

Tegoroczny sukces Erica stanowi doskonały przykład dla wielu innych osób, tym bardziej, że NIE BYŁA to jego pierwsza próba pozbycia się niepotrzebnych kilogramów. Eric wziął m. in. udział w ubiegłorocznej edycji Wyzwania SLMsmart, kiedy to po główną nagrodę zasłużenie sięgnęła Eva Miller. Eric schudł wówczas o 9 kg, co samo w sobie stanowi naprawdę świetny rezultat, ale w trakcie Wyzwania stracił impet, kiedy pojawiły się problemy rodzinne i zawodowe. Tym bardziej godny uznania jest fakt, że rok później Eric z nową determinacją podjął to samo wyzwanie i został Zwycięzcą SLMsmart, którego sukces dziś celebrujemy!

Niezwykle podziwiamy Erica, za to, że w tym roku ponownie stanął w szranki by tym razem sięgnąć po najwyższą nagrodę. W wolnych chwilach korzystał z firmowej siłowni w fabryce Corvette, dbał o zdrową dietę opartą na warzywach, owocach i białku oraz wprowadził do niej na co dzień produkty Synergy. Dzięki takiemu wysiłkowi Eric zdołał urzeczywistnić swoje marzenia związane z utratą wagi.

OBEJRZYJ FILM, aby zobaczyć jak zmieniło się życie Erica i jego rodziny odkąd wziął udział w Wyzwaniu SLMsmart 2016.

Obejrzyj historię przemiany Evy Miller
Obejrzyj historię przemiany Tommy’ego Bethardsa
Obejrzyj historię przemiany Justina Halla

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.