Wspaniałe rezultaty Wyzwania SLMsmart w Stanach Zjednoczonych!


Północnoamerykańskie Wyzwanie SLMsmart 2016 dobiegło końca w maju i ogłoszono jego zwycięzców! Mężczyźni i kobiety z całego kontynentu z ogromnym entuzjazmem wzięli swoje zdrowie we własne ręce i dokonali pozytywnych zmian wprowadzając do swego codziennego menu niezwykle skuteczne produkty Synergy, spożywając pełnowartościową żywność i wytrwale przestrzegając radykalnego porządku ćwiczeń fizycznych. Zmotywowani dodatkowo korzyściami finansowymi i atrakcyjnymi nagrodami, wszyscy uczestnicy z determinacją przystąpili do 90-dniowej podróży po szczęśliwsze, zdrowsze życie!

Po ukończeniu Wyzwania panel sędziowski wybrał trzech zwycięzców na podstawie całkowitej przemiany jaka w nich zaszła porównując zdjęcia przed i po zakończeniu Wyzwania. Decyzja nie była łatwa, ponieważ sędziowie otrzymali mnóstwo inspirujących zdjęć nadesłanych przez niezwykłych ludzi. Wszystkim z nich z całego serca gratulujemy sukcesów, chcielibyśmy jednak wyrazić szczególne uznanie dla następującej trójki uczestników za dokonania, dzięki którym wywalczyli zwycięstwo:

1 miejsce: Eric Poland
Nagroda: $1,500


Eric z Kentucky zrzucił 18 kg. (20% masy swojego ciała) i schudł w pasie o 18 cm. Historia Erica jest o tyle ciekawsza, że wziął on udział także w poprzedniej edycji Wyzwania SLMsmart chudnąc 9 kg. Jednakże, nieusatysfakcjonowany tym wynikiem i świadomy, że jego organizm stać na więcej, Eric przystąpił do Wyzwania ponownie i tym razem dał z siebie wszystko. Gratulujemy Ericowi jego wysiłku i determinacji do dokonania tej zmiany.

Eric jest byłym nauczycielem i trenerem, troskliwym mężem i ojcem dwójki pięknych dzieci (z których jedno cierpi na porażenie mózgowe). Na co dzień jest pełnoetatowym pracownikiem jedynej na świecie fabryki Corvette. Odwiedź nasz blog, aby poznać więcej szczegółów z jego historii i dowiedzieć się jak zdołał pokonać trudności, dzięki czemu może cieszyć się lepszą kondycją fizyczną, zdrowszym poziomem wagi i rozsądniejszym podejściem do odżywiania i aktywności fizycznej.

(Kliknij zdjęcie by je powiększyć)

2 miejsce: Kevin B.
Nagroda: $500


Przez ostatnie 90 dni, w kalifornijskim słońcu, Kevin ćwiczył, zdrowo się odżywiał i wytrwale pracował nad swoją przemianą. „To naprawdę doświadczenie odmieniające życie,” stwierdził Kevin. „Wspaniałe produkty, coaching oraz wysiłek fizyczny.” To właśnie praca w tych trzech dziedzinach zaprowadziła Kevina na drugie miejsce na podium – schudł ponad 15 kg (16% całkowitej masy jego ciała)!

Dystrybutor Synergy i trener podczas Wyzwania, Tommy Bethards, powiedział: „Kevin osiągnął coś naprawdę trudnego. Znacząco ograniczył spożycie tłuszczu nie tracąc wiele ze swej siły. Trzeba wręcz przyznać, że jego tors wygląda teraz znacznie bardziej muskularnie, co dla mnie osobiście jest dowodem na to, że odżywiał się we właściwy sposób.”

(Kliknij zdjęcie by je powiększyć)

3 miejsce: Trevor Pierson
Nagroda: $250

Trevor mieszka niedaleko od Siedziby Głównej Synergy w Utah i kiedy tylko dowiedział się o 90-dniowym Wyzwaniu z chęcią do niego dołączył. Miał nadzieję odnieść sukces, którego nie mógł znaleźć gdzie indziej. Trevor próbował w życiu niejednej diety, jednak większość okazywała się nierealistyczna, zniechęcająca lub wymagała zbyt drastycznej zmiany w jego stylu życia. Teraz, korzystając z produktów Synergy oraz fachowej pomocy trenera Tommy’ego Bethardsa, Trevor zrzucił prawie 28 kg (20% swojej początkowej masy ciała). Planuje w dalszym ciągu podążać w kierunku swej właściwej wagi opierając się na nowo odkrytych narzędziach i wiedzy uzyskanej podczas 90-dniowego Wyzwania SLMsmart.

(Kliknij zdjęcie by je powiększyć)

Gratulujemy Ericowi, Kevinowi, Trevorowi i wszystkim pozostałych, którzy wzięli udział w tym 90-dniowym Wyzwaniu!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us