Triple Presidential Executives zabiorą głos podczas Szczytu w Wiedniu!


Kiedy zapowiadamy Wam, że tegoroczny szczyt będzie najlepszy w historii Synergy Europe, naprawdę wiemy co mówimy. Pragniemy, żeby był to najlepszy weekend, jaki kiedykolwiek przeżyliście z Synergy WorldWide. Właśnie dlatego dwóch liderów Synergy, którzy odnieśli największy sukces, Triple Presidential Executive Yun Tae Hwang z Korei oraz Triple Presidential Executive Mark Comer z USA, będą tam, aby budzić w nas inspirację.

Niezwykle rzadko się zdarza, aby obaj pierwsi w historii Synergy Triple Presidential Executives wystąpili na tym samym evencie. Jest to szczególna okazja i mamy nadzieję, że wykorzystają ją wszyscy nasi europejscy dystrybutorzy. Jest to wydarzenie tym bardziej wyjątkowe dla Yun Tae, ponieważ będzie to jego pierwsze wystąpienie na Europejskim Szczycie!

Talenty i doświadczenie biznesowe w marketingu sieciowym, jakie reprezentują ci liderzy, nie mają sobie równych. Jeśli pragniecie odnaleźć wolność finansową w Synergy WorldWide, zarówno Mark, jak Yun Tae, to najwłaściwsze osoby, od których warto czerpać wiedzę.

Obecność Marka i Yun Tae na Szczycie 2016 to zaledwie początek niezwykłej listy mówców, jaką szykujemy na to wydarzenie. Jest naprawdę wiele powodów, aby nie móc doczekać się naszego Szczytu w Wiedniu i nie chcemy, abyście cokolwiek przegapili.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us