Otwórz Nowy Zestaw Startowy Synergy!


Z radością informujemy, że od teraz wszyscy nowi dystrybutorzy w Polsce otrzymają wraz ze swoim pierwszym zamówieniem elegancki Zestaw Startowy w nowej formie. Nowo zaprojektowana wersja Zestawu zawiera więcej zasobów i informacji niż kiedykolwiek w zindywidualizowanej, skondensowanej formie. Zestaw daje Ci również najnowsze, nieznane dotąd narzędzia, w tym katalog produktów i karty pierwszego kontaktu. Otrzymasz także swoją pierwszą z wielu odznak Synergy!

Oto lista wszystkich elementów, które znajdziesz w Zestawie:


List powitalny
Prezes Synergy President Dan Norman przedstawia ideę „Zostawienia po sobie śladu” w liście, którym wita Cię w Synergy wskazując na czym dystrybutorzy powinni skupiać swą uwagę, aby odnieść sukces.Odznaka powitalna
Noś tę odznakę, aby promować swój biznes i z dumą pokazuj innym, że zacząłeś pracować nad swoim własnym dziedzictwem. 


Broszura „Jak Zacząć”
Zaktualizowaliśmy  i nadaliśmy nową formę przewodnikowi „Jak Zacząć”! Przeczytaj tę broszurę od deski do deski i naucz się jakie kroki musisz podjąć w pierwszej fazie budowania swojego biznesu, aby osiągnąć długoterminowy wzrost.


Katalog produktów
Ten nowy element zawiera opisy pełnych mocy, skutecznych i czystych produktów dostępnych na rynku Synergy Europa. Korzystaj z katalogu, aby samemu dokształcić się w zakresie oferty produktowej Synergy i dowiedz się jakie produkty pomogą Ci zrealizować Twoje cele związane ze zdrowiem.


Karta zasobów
Korzystaj z tej karty, aby poznać pełną listę stron firmowych Synergy, portali firmy w mediach społecznościowych itd. Karta zasobów pomoże Ci zachować porządek wśród informacji kontaktowych Synergy, abyś mógł swobodnie korzystać z zasobów udostępnionych przez firmę, otrzymywać codzienne wiadomości i aktualizacje Synergy oraz dzielić się swoją wiedzą z innymi.


Arkusze Szansy z odrywalną częścią
Korzystaj z Arkusza Szansy z odrywalną częścią jako jednostronicowej prezentacji Synergy, którą Twój kontakt może zabrać ze sobą do domu. Arkusze podpowiadają Ci też przydatne tematy do omówienia z potencjalnymi konsumentami i dystrybutorami. Stosując ten arkusz masz szansę dowiedzieć się w jaki sposób Synergy może odegrać istotną rolę w przyszłym życiu Twoich kontaktów.


Karty pierwszego kontaktu
Karty te stanowią szybki i łatwy sposób, aby przedstawić Synergy WorldWide nowym kontaktom. Zawierają interesujące fakty na temat firmy, które przyciągną uwagę potencjalnych konsumentów i dystrybutorów prowadząc ich ku podjęciu własnej podróży w stronę optymalnego zdrowia fizycznego i finansowego.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us