FILM: Eric Poland, Zwycięzca Wyzwania SLMsmart


Przedstawiciele Synergy WorldWide udali się do Kentucky, aby osobiście pogratulować zwycięzcy najnowszego 90-dniowego Wyzwania SLMsmart, Ericowi Polandowi i dowiedzieć się więcej o jego drodze do osiągnięcia tego sukcesu. Eric, oddany swej rodzinie pracownik jedynej na świecie fabryki Corvette zrzucił 18 kg. (20% masy swojego ciała) i schudł w pasie o 18 cm.

Tegoroczny sukces Erica stanowi doskonały przykład dla wielu innych osób, tym bardziej, że NIE BYŁA to jego pierwsza próba pozbycia się niepotrzebnych kilogramów. Eric wziął m. in. udział w ubiegłorocznej edycji Wyzwania SLMsmart, kiedy to po główną nagrodę zasłużenie sięgnęła Eva Miller. Eric schudł wówczas o 9 kg, co samo w sobie stanowi naprawdę świetny rezultat, ale w trakcie Wyzwania stracił impet, kiedy pojawiły się problemy rodzinne i zawodowe. Tym bardziej godny uznania jest fakt, że rok później Eric z nową determinacją podjął to samo wyzwanie i został Zwycięzcą SLMsmart, którego sukces dziś celebrujemy!

Niezwykle podziwiamy Erica, za to, że w tym roku ponownie stanął w szranki by tym razem sięgnąć po najwyższą nagrodę. W wolnych chwilach korzystał z firmowej siłowni w fabryce Corvette, dbał o zdrową dietę opartą na warzywach, owocach i białku oraz wprowadził do niej na co dzień produkty Synergy. Dzięki takiemu wysiłkowi Eric zdołał urzeczywistnić swoje marzenia związane z utratą wagi.

OBEJRZYJ FILM, aby zobaczyć jak zmieniło się życie Erica i jego rodziny odkąd wziął udział w Wyzwaniu SLMsmart 2016.

Obejrzyj historię przemiany Evy Miller
Obejrzyj historię przemiany Tommy’ego Bethardsa
Obejrzyj historię przemiany Justina Halla


CONVERSATION

Instagram

Follow Us