Uznanie dla Team Members w Europie – listopad 2014

czwartek, grudnia 11, 2014


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w listopadzie. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w listopadzie


Team Manager
Hans Swärd (Sweden)

Team Leader
Anita Losen (Norway)
Annalisa Quadrelli (Italy)
Maria Flintenheim (Sweden)

Gold
Annalisa Quadrelli (Italy)
Maria Klintenheim (Sweden)


Silver
Cigdem Guemues Cetin (Spain)                
Heidrun Paape (Germany)              
Helen Prosper (United Kingdom)            
Marian Goss (United Kingdom)              
Yakup Tuerk (Germany)                
Annalisa Quadrelli (Italy)              
Maria Klintenheim (Sweden)
Inga Søe (Denmark)

Bronze
Cigdem Guemues Cetin (Spain)      
Shane Timmins (Ireland)                
Jerzy Kamiński (Poland)                
Guðmundur Agnarsson & Gyða Ölvisdóttir (Iceland)
Magnus Näslund (Sweden)            
Antonino Foggia (Italy)        
Inga Søe (Denmark)    
Evert Samuelsson (Sweden)            
Anita Holtan (Norway)

Star
Dusan Bancic (Norway)
Ingrid Johnsen (Norway)                
Shane Timmins (Ireland)                
Minna Susanna Määttänen (Finland)                
Sari Luhtala (Finland)          
Elisabeth Dahle (Norway)                                  
Salla Wilskman (Finland)              
Brian Dowling (Ireland)                  
Kjell Gulstad (Norway)                            
Theo Jan Kool (Netherlands)
Johanna Ala-mattinen (Finland)              
Lisbeths Hälsa Och Omsorg Ab (Finland)                  
Håkon Mikalsen (Norway)            
Rosalia Geloso (Italy)            
Rosanna Di Gregorio (Italy)                    
Giorgia Sacchetti (Italy)                  
Karina Piasecka (Poland)                        
Tahir Erdem (Germany)        
Riitta Markkanen (Finland)            
Baris Bilgili (Germany)        
Raili Hakala (Finland)          
Maria Lewandowska (Poland)        
Radosław Słowik (Poland)                      
Katrin Kjartansdottir (Iceland)                          
Ute Kark (Germany)                      
Kirsi Ramsay (Finland)        
Jonah Otache (Ireland)                    
Jim Carter (United Kingdom)                  
Matteo Muriglio (Italy)                  
Antonio Gatto (Italy)            
David Traina (Italy)              
Hanne Lise Rechnagel (Denmark)            
Johann Schwaiger (Austria)                    
Kai Johansen (Norway)                            
Margarete Koenigshofer (Austria)            
Hilde Granli (Norway)                              
Anita Holtan (Norway)                            
Giada Pennino (Italy)                      
Mickaela Lundin (Sweden)              
Christian Lipp (Austria)                
Minna Martonen-kankaanpää (Finland)            
Dino Silvani (Italy)                
Cagla Duman (United Kingdom)
Margrét Ástvaldsdóttir (Iceland)                        
Martha Jónasdóttir (Iceland)                    
Jóhanna Halldórsdóttir (Iceland)          


Najlepiej rekrutujący w listopadzie
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 30
Giovanni Dalla Pria (Italy) - 18
Robert Cieślik (Poland) - 8
Cagla Duman (United Kingdom) - 6
Jerry Lynam (Ireland) - 6
Olav Hindseth (Spain) - 6
Anita Holtan (Norway) - 6
Kari Mattila (Finland) - 6
Marian Goss (United Kingdom) - 5
Giuseppe Lucio (Italy) - 5
Mägnus Naslund (Sweden) - 5
Mickaela Lundin (Sweden) - 5
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 5
Thine Isdahl (Norway) - 5
Sylvia Furali (Norway) - 4
Vesa Linna (Finland) - 4
Dino Silvani (Italy) - 4
Damian Piątek (Poland) - 4
Bjørn Øverbye (Norway) - 4
Nada Strovs (Slovenia) - 4
Helena Hemming (Finland) - 4
Sally MacLeod (United Kingdom) - 4
Guđmundur Agnarsson & Gyđa Ölvisdóttir (Iceland) - 4
Kirsi Ramsay (Finland) - 4
Maria Jose Hoyos Ragel (Spain) - 4
Vegard Paulsen (Norway) - 4
Maria Koro Martin Vaquero (Spain) - 4
Aldís Ívarsdóttir (Iceland) - 4
Håkon Mikalsen (Norway) - 4

Najlepsi w budowaniu struktur w listopadzie
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 10
Jens Tamlagsroenning (Norway) - 3
Fabio Montagna (Italy) - 3
Marianna Idasdotter (Iceland) - 3
Giuseppe Lucio (Italy) - 2
Hans Martin Eriksen (Norway) - 2
Marie-Louise Edstrand (Sweden) - 2
Sells Consulting (Austria) - 2
Yvonne E. Timmins (Ireland) - 2
Marja-Liisa ja Juha Määttänen (Finland) - 2


Legacy Retreat 
Kwalifikowani alumni
Hakan Cetin - 50
Martin Oestvang - 43
Eric & Kati Gammals - 38
Franz Friess & Ana Vajda-Friess - 11
Susanne Kupske - 11

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pernille Rustad - 15
Giuseppe Lucio - 15
Knut Inge Busk - 12
Robert Suppan - 12
Tor Gunnar Standahl - 11
Sirpa Heikkinen Ääniaallotar  - 10
Kristiina Laihi - 10
Galyna Rajala - 10
Anna-Maija ja Hannu Kreivi - 10

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.