Wręczamy prezent w postaci NOWYCH zestawów produktowych oraz Premii za Szybki Start

Przedstawiamy prezent świąteczny w postaci NOWYCH zestawów produktowych oraz Premii za Szybki Start

NOWE zestawy produktów!

Akurat teraz, w sezonie wzajemnego obdarowywania się, przedstawiamy Ci zaktualizowane zestawy produktowe dopasowane do potrzeb naszych partnerów i ich klientów.

W radością ogłaszamy, wprowadzenie nowych zestawów produktów kategorii „Premium”, zawierający SLMsmart, e9 i/lub V3. Trzy nowe zestawy Premium znacznie obniżają koszty jednostkowe produktów, dzięki czemu stają się bardziej dostępne co sprawia, że możesz przetestować każdy produkt osobiście i dzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną.

Ponadto, wszyscy nowi dystrybutorzy akywujący się z zestawem Premium otrzymają darmowy bilet wejścia dla siebie oraz swojego gościa na kolejne krajowe wydarzenie na rynku polskim.  Najbliższe już w styczniu 17-18 – Start w Nowy Rok – Kick Off 2015. 

Od tej pory każdy, kto dołączy do biznesu będzie miał możliwość aktywacji z jednym z takich zestawów Premium o wartości 500 CV. Te nowe zestawy zastępują wcześniejsze 500 i 600 CV.

Kolejną nowością w polskim cenniku jest dodanie zestawu Mistify o wartości 120 CV oraz zestawu Synergy o tej samej wartości zawierającego wszystkie pięć produktów.

Zapoznaj się ze zmianami osobiście przeglądając zaktualizowaną listę:


NOWA Premia za Szybki Start!

Możesz teraz otrzymać dodatkowe 350 zł za zaproszenie nowego partnera do zespołu Synergy, jeśli aktywował się on jednym z nowych polskich zestawów Premium 500 CV!  Dzięki tej ofercie masz szansę na szybki start, którego pragniesz budując własny biznes Synergy.

Zestaw 600 CV przestaje być dostępny, dlatego związana z nim Premia za Szybki Start, wynosząca 425 zł, również nie będzie już obowiązywać.  Jednakże wciąż możesz otrzymać 45 zł za aktywację nowych partnerów z zestawem 70 CV oraz 135 zł za aktywację z zestawem 200 CV.

NOWE Formularze Aktywacyjne!

W zależności od tego jak budujesz swój biznes, możesz teraz zdecydować się korzystać z formularza standardowego lub biznesowego. Formularze te różnią się w zależności od zestawów, jaki chcą nabyć Twoi partnerzy. Oba jednakże zawierają odpowiednie pola, aby przyszli dystrybutorzy mogli również wpisać pozycję z cennika tego zestawu produktowego, który chcą nabyć.

Wydrukuj nowy cennik i formularze, aby być gotowym na najbliższe prezentacje Synergy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us