Nowe Pearl Executives: Elfriede i Karl Tappauf

Na swej drodze do rangi Pearl Executives, Elfriede i Karl Tappauf z Austrii podjęli decyzję, że ich osobistą misją będzie sprawić, aby życie każdego, kogo napotkają czynić bardziej radosnym i zadowalającym.

Dzięki jedynej w swym rodzaju szansie, by zmienić życie człowieka nie tylko poprzez produkty, ale także model biznesowy, Elfriede i Karl otworzyli oczy wielu dystrybutorom Synergy na trwałe szczęście osiągane dzięki zdrowiu i bezpieczeństwu.

Budują swój zespół i dzielą się produktami Synergy poszukując pięciorga nowych „przyjaciół Synergy”, jak określa ich Elfriede. Kiedy to osiągną, Elfriede stawia sobie za zadanie spotkać się z przyjaciółmi tych pozyskanych już „przyjaciół Synergy”. Dzięki temu znacznie poszerza się jej krąg biznesowy i społeczny.

Ta para wie jak służyć swojemu zespołowi na tych samych zasadach, na jakich powinien działać szanujący się dział obsługi klienta – Elfriede nazywa to „wsparciem o wysokiej intensywności”.

Elfriede i Karl twierdzą, że szczególne podziękowania z ich strony należą się ich sponsorowi Alois Spicakowi, ponieważ dał im szansę, której ich sześcioosobowa rodzina nigdy nie potrafiłaby sobie wyobrazić.

Jako matka, Elfriede czuła to samo, co czuje wiele innych matek marzących o pracy na odpowiednio elastycznych warunkach.

„Potrzebowałam połączyć moją rodzinę i pracę pod jednym dachem”, powiedziała Elfriede. „Potrzebowałam pracy, która pozwoliłaby mi określić mój własny plan, własny rozkład zajęć i dawałaby szerszą perspektywę niż sama tylko kariera. Synergy spełnia te wszystkie wymagania dla pracy, jakie sobie określiłam.”

W swej drodze do tytułu Pearl Executives Elfriede i Karl czerpali z inspiracji, jaką dawali im silni liderzy. Ludzie tacy jak Double Presidentials Dianne Leavitt i Mark Comer, Emerald Executive Bart Woodcook czy Dyrektor Generalny Erich Dengg stanowią dla Elfriede wzór do naśladowania. Wspierali, motywowali i opiekowali się nią we wszystkich lepszych i gorszych chwilach, jakie przeżywała.


„W ciągu naszej obecności w Synergy zbudowaliśmy liczne zespoły złożone z silnych liderów,” mówi Elfriede. „Chcemy bardzo podziękować naszym zespołom za ich niezachwianą wiarę i pasję dla Synergy WorldWide. Kocham tę firmę.”


CONVERSATION

Instagram

Follow Us