ZIMA Z GWIAZDAMI SYNERGY


W dniach 9-11 stycznia 2015 roku w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Centrum Molo w Smardzewicach koło Tomaszowa Mazowieckiego usytuowanym jest w samym centrum Polski, w otulinie lasu sosnowego, nad brzegami Jeziora Sulejowskiego, odbędzie się kolejne spotkanie z Gwiazdami.   Wydarzenie to na stałe wpisało się już do kalendarza Synergy jako cykliczne spoktanie integracyjne dedykowane dla osób, które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy Synergy.

Ideą spotkania jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem z zakresu rozwoju osobistego.  Na wydarzeniu tym poznasz ludzi związanych z firmą, którzy na codzień jak Ty dzielą się produktami i szansą Synergy z innymi.

Jak się zakwalifikować?

Zostań Gwiazdą LUB awansuj w randze w okresie wrzesień – grudzień 2014r.

Jak się zarejestrować?

Opłata rejestracyjna na Zimę z Gwiazdami dla osób zakwalifikowanych wynosi 100zł.  Pozostałą część dofinansowuje Synergy.  W cenie 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych, pełne wyżywienie, ognisko, integracja, warsztat szkoleniowy prowadzony przez czołowych liderów Synergy oraz wejście do kompleksu basenowego hotelu Magellan w Bronisławowie gdzie do naszej wyłącznej dyspozycji będziemy mieli jacuzzi, saunę suchą, łąźnię parową oraz basen z kaskadą i masażami wodnymi.


Wpłatę rejestracyjną na spotkanie dokonujemy PRZELEWEM, bezpośrednio na konto obiektu Centrum Molo w ING Bank Śląski S.A. Oddział w Łodzi, nr rachunku 87 1050 1461 1000 0090 3013 8573.  Płatność musi być dokonana najpóźniej do dnia 30.12.2014.  Tytuł przelewu: Synergy „imię i nazwisko uczestnika oraz nr telefonu”. Jeśli chcesz otrzymać fakturę w tytule przelewu podaj również dane do faktury.

Dodatkowo wszystkich zakwalifikowanych zapraszamy do rejestracji on-line oraz prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy w celu rezerwacji miejsc i dobrania się w pary bądź grupy 3 osobowe najpóźniej do dnia 30.12.2014 roku.

Zarejestruj się!

Czeka nas niezwykłe spotkanie na którym zaplanujemy wspólną przyszłość z Synergy. Nie może cię na nim zabraknąć.

Jeśli jedziesz sam lub jeszcze się nie zakwalifikowałeś na Zimę z Gwiazdami 2015 to wykorzystaj pozostałe tygodnie miesiąca grudnia na awans swój oraz osób ze swojego zespołu.  Pomóż innym osiągnąć w miesiącu grudniu rangę Star (Gwiazda) lub awansować wyżej, a sam dzięki temu osiągniesz zaplanowany sukces.

9 stycznia w piątek wieczorem imprezę rozpoczynamy ogniskiem i muzyką.

Do zobaczenia!

Warunki kwalifikacji:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Zimę z Gwiazdami dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.  Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata za współmałżonka na Zimę z Gwiazdami 2015 wynosi 300zł).

CONVERSATION

Instagram

Follow Us