Nowe Pearl Executives: Susanne i Thorsten Kupske


"Aby osiągnąć więcej, trzeba być kimś więcej" – to motto, którym kierują się nowi Pearl Executives w Niemczech Susanne i Thorsten Kupske.

Susanne i Thorsten działają pod nazwą SK Powermarketing i trzeba przyznać, że naprawdę działają z „powerem”. Susanne przysięgła sobie w pewnym momencie, że nie dołączy już nigdy do jakiejkolwiek firmy z branży marketingu sieciowego, ale sądziła tak dopóty, dopóki nie spotkała czołowego lidera Hakana Cetina. Mimo jej głębokiego sceptycyzmu słowa Hakana na temat Synergy WorlWide zdołały zaintrygować Susanne.

„Kiedy Dan Higginson po raz pierwszy przyjechał do Niemiec zdałam sobie sprawę, że Synergy stanowiło w moim życiu ostatni brakujący element układanki. W dniu, w którym spotkałam Dana, odnalazłam swój dom,” mówi Susanne.

Przełomowe produkty Synergy podbiły serca  Susanne i jej męża Thorstena. ProArgi-9+ dało im nową jakość życia, zaś obecnie obserwują szybko osiągane rezultaty dzięki stosowaniu nowo wprowadzonego Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart.

Krótko po rozpoczęciu stosowania ProArgi-9+ entuzjazm Susanne w związku z produktami Synergy przybrał taką miarę, że postanowiła podzielić się produktami z innymi. Z czasem Susanne udowodniła, że jest wybitnym liderem i każdego ranka budzi się z determinacją, aby tego dnia stać się lepszym człowiekiem niż była dzień wcześniej.

Siła, jaką posiadają Susanne i Thorsten, pomogła im kierować międzynarodowym zespołem i podejmować decyzje w każdym możliwym momencie.

„Stabilne biznesy posiadają swoim zadowolonych klientów, aktywnych partnerów i cechują się osobistym kontaktem,“ twierdzi Susanne. „Korzystamy z nowoczesnych platform komunikacyjnych, takich jak prywatne grupy na Facebooku, telekonferencje oraz webinaria.”

Zarówno Susanne, jak i Thorsten, uważają, że solidny biznes wymaga również osób, które podejmą długoterminowe zobowiązanie w postaci korzystania z programu automatycznej wysyłki. Owocuje to regularnym przypływem dochodów gwarantujących stabilność. „Znajdź ludzi, którzy z zaangażowaniem będą stosować produkty, a sukces finansowy stanie się prostą tego konsekwencją,” uważa Susanne.

Susanne i Thorsten korzystali ze wsparcia wielu osób na swej drodze do rangi Pearl Executives, w tym ich sponsora Hakana Cetina, ich wiernego zespołu i każdej z osób pracujących w siedzibie firmy Synergy WorldWide.

„Mamy nadzieję, że osoby w naszym zespole nauczą się inwestować w siebie i brać odpowiedzialność za swoje życie”, mówi Susanne. „Działaj zamiast marudzić i czekać. Idź i zrób, zamiast szukać wymówek i nigdy, przenigdy się nie poddawaj!”CONVERSATION

Instagram

Follow Us