Działamy PRO społecznie


Zgodnie z hasłem Synergy Leave a Legacy „Pozostaw po sobie ślad” chcielibyśmy przybliżyć Wam działania jakie podjeliśmy w ostatnim czasie promujące tę ideę. Naszym celem było skupienie się na pomocy dzieciom stąd nasze wsparcie skierowaliśmy na maluchy. Poniżej przedstawiamy dwa projekty, w których Synergy wzięło udział.

Mam Marzenie
Fundacja rozpoczęła swoją działalność w 2003 r. Jej misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Do dnia dzisiejszego fundacja spełniła już ponad 5500 marzeń dzieci, dając im w ten sposób chociaż na chwile zapomnieć o chorobie. Poprzez udział w akcji promocyjno-charytatywnej „Wielcy z Wyboru” 50% przekazanych przez nas środków trafiło na konto fundacji.

Więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie znajdziesz na www.mammarzenie.org

Mały Mistrz
„Mały Mistrz” jest projektem rządowym mającym na celu poprawę sprawności fizycznej wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Ideą akcji jest organizacja życia najmłodszych w „inny” sposób poprzez propagowanie aktywności. Nasze zanagażownie wiąże się ze wsparciem tej inicjatywy poprzez dostarczenie potwierdzonych naukowo produtków Synergy dla uczestników akcji.

Poniżej krótka relacja filmowa z finału tej imprezy, który odbył się 6 grudnia w Warszawie.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us