Najnowsze wydanie Legacy eMagazine już dostępne!

Zaktualizowaliśmy Twoją ulubioną publikację Synergy Europe nadając jej elegancką stylistykę, która ułatwia nawigację! Ten nowy design jest również kompatybilny z Twoim telefonem komórkowym i tabletem. 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć!

Chcesz dowiedzieć się, które przepisy trafiły do pierwszej piątki w Konkursie Przepisów SLMsmart? Przeprowadziliśmy degustację, a nawet sami przygotowaliśmy niektóre z tych smakowitości SLMsmart w Siedzibie Synergy WorldWide! To był wyśmienity dzień! Dziękujemy każdemu, kto potrafił zdobyć się na innowacyjność w kuchni i podzielił się swoimi najlepszymi przepisami.

Przeczytaj o fenomenalnych dystrybutorach, którzy rozwinęli swój biznes po Szczycie 2014 w Barcelonie osiągając rangi Team Director, Pearl Executive a nawet Diamond Executive. Niesamowite!

Zasięgnij najnowszych informacji od Prezesa Dana Normana na temat powodzenia firmy po wprowadzeniu nowych produktów podczas Szczytu. Osiągnięty sukces  rzucił nas wszystkich na kolana.

Masz chęć zerknąć na poprzednie wydania Legacy eMag? Po prostu przejedź kursorem na dół strony startowej eMagazine i kliknij na rozwijane menu na środku ekranu.

Radosnego czytania!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us