Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - Mińsk Mazowiecki 2014

W niedzielę 23 listopada odbyły się w Mińsku Mazowieckim pod Warszawą prestiżowe zawody sportowe – wszystko za sprawą Pucharu Polski w Kulturystyce i Fitness, rozgrywanego w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1.

Przyjechało ponad siedemdziesięciu znakomitych zawodników z całego kraju w tym wielu z tytułami wicemistrzów, mistrzów Polski, Europy i mistrzów Świata na koncie. Zawodnicy wystartowali w dziewięciu konkurencjach, m.in.: kulturystyce tradycyjnej i klasycznej, bikini (dla kobiet), męskiej sylwetce, fitness sylwetkowym (dla kobiet i mężczyzn) i fitness z elementami akrobatyki.

Firmę Synergy reprezentowali Lidia Bogusz i Robert Cieślik wraz z innymi liderami firmy. Organizatorzy zawodów - kilkukrotny Mistrz Polski w kulturystyce i członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Fitness Albert Szczygielski wraz z małżonką Grażyną wstąpili w szeregi zespołu Synergy.

Podczas zawodów sponsorzy imprezy i goście honorowi otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy od organizatorów. Gościem specjalnym zawodów był najlepszy polski kulturysta Robert Piotrkowicz z którym wspólnie przeprowadziliśmy konkurs. Nagrodami dla najlepszych były m.in. produkty naszej firmy, których zalety przy tej okazji przedstawiliśmy zgromadzonej publiczności. Nasze stoisko było oblegane nie tylko przez licznych gości, ale także przez zawodników i zwycięzców zawodów. Przygotowaliśmy degustację dostępnych produktów i foldery reklamowe. Było wiele pytań i świetna atmosfera.

Przed południem rozegrano półfinały we wszystkich kategoriach, a po godz. 16, kiedy to odbyła się oficjalna inauguracja Pucharu, rozpoczęła się rywalizacja finałowa. Emocje sięgnęły zenitu, gdyż na scenie zaprezentowali się najlepsi z najlepszych! Licznie zgromadzona publiczność dopingowała sportowców, którzy starali się jak najlepiej zaprezentować swoją muskulaturę. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, m.in. zestawy produktów Synergy V3. W trakcie Pucharu Polski została także wyłoniona reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy Kobiet i Mężczyzn w Kulturystyce i Fitness w 2015 roku, a także do Pucharu Świata.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy naszej grupie za reprezentowanie firmy Synergy w świecie fitnessu oraz kulturystki.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us