Dołącz do wyjątkowego webinaru, którego gościem specjalnym będzie Dr. Matthew Trip

Niepowtarzalny dla polskiego rynku webinar odbędzie się już w najbliższy poniedziałek tj. 8go grudnia o godzinie 20.00.
Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że Matthew Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Synergy WorldWide, dołączy do nas w rozmowie o niesamowitych planach dotyczących rozwoju produktów w przyszłości . Opowie on o inwestycjach związanych z dalszym rozwojem Synergy WorldWide na całym świecie w tym o budowie nowego laboratorium klinicznego do testowania produktów Synergy. 
Dr. Tripp jest czołowym ekspertem ds. produktów Synergy. Nie przegap tego webinaru oraz zaproś do udziału innych, a zaowocuje to w najbliższej przyszłości.

Kliknij tutaj, aby zalogować się na webinar:

Biografia Dr. Matthew Tripp’a

Matthew Tripp jest Dyrektorem ds. Naukowych w Nature's Sunshine Products/Synergy WorldWide gdzie nadzoruje prace w dziedzinie badań i rozwoju. Pan Tripp odgrywa kluczową rolę w określaniu, rozwijaniu i komunikowaniu strategii naukowej i wizji Firmy poprzez innowacje.

Otrzymał doktorat w zakresie fizjologii/genetyki drobnoustrojów/mikrobiologii na Washington State University oraz magisterium w zakresie fizjologii drobnoustrojów/genetyki bakteryjnej i licencjat z biologii na Western Michigan University. Ukończył rozległe badania post-doktoranckie na University of Kalifornia w San Diego. W swej karierze pełnił różnorodne funkcje zarządcze podejmując odpowiedzialność w zakresie badań i rozwoju m. in. w takich firmach jak Metagenics, KinDex Therapeutics oraz Kellogs Company.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us