Synergy ponownie uznana za „Najzdrowszą Firmę"!


Po raz siódmy z rzędu Synergy WorldWide/Nature’s Sunshine została uznana przez Interactive Health za jedną z „najzdrowszych firm w Ameryce." 

International Health (IHS) każdego roku poddaje ocenie ponad 1400 firm, zaś w 2013 r. w całym kraju jedynie 68 z nich zdołało uzyskać to wyróżnienie. A jeśli to nie robi na Was wrażenia, wiedzcie, że NSP/Synergy jest jedną z zaledwie trzech firm w Ameryce, które otrzymały to wyróżnienie po raz siódmy z rzędu!

„Jesteśmy dumni, że ponownie przyznajemy Nature’s Sunshine i Synery nagrodę dla Najzdrowszych Firm w Ameryce”, powiedział Joseph O’Brien, prezes i dyrektor zarządzający Interactive Health. „Organizacje te stworzyły kulturę zdrowia, która wykracza poza wspieranie pracowników w stanie ryzyka w odzyskiwaniu zdrowia. Znalazły one kreatywne sposoby, aby osiąganie dobrej formy indywidualnie i w ramach firmy stało się przyjemne,” ocenił.

Misją Synergy WorldWide jest zmieniać życie ludzi na całym świecie dostarczając najbardziej innowacyjnych i najwyższej jakości rozwiązań w zakresie zdrowia. Częścią tej misji jest zachęcanie pracowników do prowadzenia zdrowszego stylu życia. Nasza „kultura zdrowia” obejmuje szerokie spektrum programów realizowanych w ciągu całego roku. Niektóre z nich to:

12-tygodniowe Wyzwanie Fitness
coroczny bieg/marsz 5K Fun Run/Walk
program spacerowy "Walktober" (Spacerowy październik)
refundacja siłowni
coroczny targ zdrowia
darmowe produkty firmy i wiele więcej

Pracownicy wybierają program i formy aktywności wedle własnego uznania i są za to wynagradzani.

A poza tym ten program działa! Znaczna liczba pracowników Nature’s Sunshine i Synergy odnotowała poprawę w kluczowych obszarach, w tym obniżenie ciśnienia krwi, niższy poziom cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz wyższy poziom glukozy we krwi.

Dyrektor zarządzający NSP, Greg Probert, wyraził zadowolenie. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że należymy do najzdrowszych  firm w Ameryce,” powiedział. „To wyróżnienie potwierdza nasze ciągłe i wytrwałe dążenie do zdrowia. Nasi pracownicy biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie. Pracują nad zachowaniem doskonałego zdrowia korzystając z programu wellness oraz innych narzędzi i przywilejów. Jesteśmy niezwykle dumni, że ponownie zakwalifikowaliśmy się do otrzymania tej nagrody.”

Christine Frazier, menadżer ds. przywilejów ubezpieczeniowych i wellness w NSP, twierdzi: „Nature’s Sunshine/Synergy WorldWide należy do naprawdę elitarnego grona, które zdołało uzyskać ten status. Jako zespół razem stajemy się zdrowsi i pomagamy ludziom, aby z czasem również tacy się stawali. A poza tym zdrowi pracownicy mogą sprawić, że firma będzie silniejsza i bardziej produktywna. Nie poprzestajemy na gadaniu dla gadania, ale wykonujemy konkretny ruch, aby się rozruszać.”

Synergy WorldWide


CONVERSATION

Instagram

Follow Us