Aldona i Michał Mosiejko - nowi Team Managerowie w Polsce!!!

Synergy WorldWide ma ogromny zaszczyt ogłosić awans nowych Team Managerów w Polsce. Z wielkim entuzjazmem po raz kolejny pragniemy pogratulować Aldonie i Michałowi Mosiejko za ich kolejne osiągnięcia.

Ta młoda para poczyniła olbrzymie postępy na swojej drodze budowania własnego biznesu w Synergy. Dla tych – wcześniej niedoświadczonych osób w branży MLM własnie rozpoczęła się wielka przygoda z marketingiem sieciowym. Przez kolejne miesiące, Aldona i Michał Mosiejko zawsze z uśmiechem i determinacją realizowali swój plan nie zważając na przeszkody pojawiające się na ich drodze.

Jako młodzi rodzice poświęcili swój czas aby pozostawić po sobie trwały ślad zarówno dla ich dzieci jak i wszystkich osób, z którymi współpracują. Serdecznie gratulujemy tego awansu i jesteśmy bardzo szczęśliwi mając ich w naszej rodzinie Synergy w Polsce.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze dalsze sukcesy.

Oto kilka słów od naszych nowych Team Managerów:

"Ranga Team Managera to kolejny szczebel w naszej karierze Synergy - był to cel, który zrealizowaliśmy w oparciu o wcześniej ustalony plan, pracę zespołową i codzienne intensywne działanie. Ostatnie miesiące, zwłaszcza październik, były bardzo dynamiczne i widzimy, że z całym naszym zespołem jesteśmy na dobrej drodze, aby zbudować prężny biznes nie tylko w Polsce, ale globalnie, na wszystkich otwartych rynkach Synergy. Chcemy, aby Polska była nr 1 w Europie, a potem na świecie - z najlepszymi produktami i planem wynagradzania jaki ma Synergy i z zespołem, który już tworzymy, jesteśmy przekonani, że ten cel stanie się naszą rzeczywistością . Mimo młodego wieku i braku wcześniejszego doświadczenia - Synergy jest naszą pierwszą firmą w branży MLM - osiągnęliśmy najwyższą rangę w Polsce. To udowadnia, że może to osiągnąć każdy, kto jest głodny sukcesu i chętny do wykonania pracy.

Konfucjusz powiedział "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.” Nie wiedzieć czemu zbyt wielu ludzi myśli o bezpieczeństwie zamiast o szansie. Wydają się być bardziej przestraszeni życiem niż śmiercią....a przecież w życiu możesz osiągnąć wszystko czego pragniesz, jeżeli tylko pomożesz innym osiągnąć to czego oni pragną.

Jeżeli chcesz wziąć życie w swoje ręce i dołączyć do ludzi, którzy w oparciu o działanie na podstawie biznesu XXI wieku i wiedzy, jak pracować z sercem i poprzez to zmieniać jakość życia dla ludzi w sferze zdrowia i finansów - to podejmij decyzję oraz działanie i także rozpocznij swoją przygodę z Synergy. A jeżeli już jesteś w Synergy, to bądź odważny i dokończ to co zacząłeś.

Tworzymy historię Synergy Worldwide w Polsce." – Aldona i Michał Mosiejko

CONVERSATION

Instagram

Follow Us