Subskrybuj bloga i zgarniaj nagrody do końca grudnia!

Niech docierają do Ciebie najnowsze wieści o Synergy. Dzięki subskrybowaniu bloga o wiele łatwiej jest uzyskiwać najnowsze informacje od Synergy. 

Poprzez subskrypcję jednego z blogów Synergy będziesz miał szansę wygrać zestaw firmowej odzieży Synergy, składający się z różnego rodzaju elementów z logo Synergy! W każdym kraju przyznamy nagrody dwóm subskrybentom, którzy zostaną losowo wybrani w listopadzie i grudniu.

Niektóre z tych nagród mogą być Twoje!

Butelka na wodę ze stali nierdzewnej
Męska koszulka polo w kolorze czarnym
Damska koszulka polo w kolorze fioletowym
Damska kurtka w kolorze ciemnografitowym
Męski sweter w kolorze ciemnografitowym
Pokrowiec na iPhone'a
Smycz Synergy
Damski granatowy t-shirt w stylu vintage
Męski granatowy t-shirt w stylu vintage
Czapka z logo ProArgi-9+
Płócienna torba z logo Synergy

Nie wiesz jak się zapisać, by otrzymywać newsletter? To proste. Spójrz na pasek po prawej stronie bloga i znajdź sekcję „Subskrybuj bloga”. Wpisz swój adres e-mail w odpowiednim polu, a następnie kliknij przycisk „Subskrybuj”. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta Synergy.

Za każdym razem, gdy na blogu zostanie opublikowany nowy wpis, w Twojej skrzynce poczty elektronicznej pojawi się powiadomienie. W ten sposób zawsze będziesz na bieżąco! Możesz jako jeden z pierwszych dystrybutorów przeczytać o najnowszych osiągnięciach w branży, interesujących awansach oraz nadchodzących wydarzeniach. Status subskrybenta stanowi najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby pozostać w międzynarodowym kontakcie z Synergy.

Promocja będzie trwać tylko do 31 grudnia, więc zapisz się już teraz!CONVERSATION

Instagram

Follow Us