Szczyt Synergy 2014 w Barcelonie!

Wczesna rejestracja jest już dostępna.


Fiestę czas zacząć! Szczyt 2014 w Barcelonie zapowiada się jako najbardziej wiekopomne wydarzenie firmy Synergy WorldWide, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Europie.

KLIKNIJ TUTAJ, aby odwiedzić niedawno utworzoną stronę internetową dedykowaną Szczytowi Synergy. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Szczytu 2014.

Wczesna rejestracja już ruszyła, a opłata za uczestnictwo wynosi jedynie 59 EUR.


Skorzystaj z ceny promocyjnej zanim nastąpi podwyżka kosztów rejestracyjnych do 79 EUR w dniu 1 marca 2014 r.

Kierownictwo firmy Synergy jest bardzo podekscytowane perspektywą spotkania z naszymi europejskimi zespołami w Barcelonie — mieście, które urzeka sztuką, architekturą i historią. To przedsiębiorcze miasto jest idealnym miejscem do świętowania sukcesów, które zespoły Synergy odniosą w 2014 roku. Niech wspaniałość tego wiekowego miasta zainspiruje Was do wykorzystania w swojej działalności nowych i innowacyjnych pomysłów.

Szczyt 2014 odbędzie się w Centrum Kongresowym Palau de Congressos de Catalunya, będącym symbolem nowoczesnej architektury w Barcelonie. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby większość sal konferencyjnych była oświetlana światłem słonecznym. W 2001 roku ten imponujący obiekt zdobył nagrodę The National Architecture Prize. Jest miejscem, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia w Hiszpanii. W centrum kongresowym uczestnicy będą mogli zasmakować prawdziwej hiszpańskiej kuchni oraz rozrywki. Będzie to również idealna okazja do poszerzenia wiedzy u boku utalentowanych europejskich liderów firmy Synergy oraz kadry kierowniczej. Wszystkie osoby wysokiej rangi otrzymają należne im brawa za ich osiągnięcia, natomiast ci, którym zostaną przyznane wysokie awanse, oraz nowi członkowie klubu Million Dollar Club zostaną wyróżnieni poprzez indywidualne podziękowania i gratulacje. Nie przegap cennych informacji, które będą przekazywane podczas szczytu!

Nie bez powodu Szczyt Synergy jest najbardziej oczekiwanym wydarzeniem roku. Dla naszej firmy nie ma nic ważniejszego niż uroczyste świętowanie rozwoju zawodowego swoich pracowników. Synergy wyróżnia się pośród innych, ponieważ stawia na rozwój dystrybutorów i ich działalności. Szczyt jest organizowany z myślą o Was. Do zobaczenia w Barcelonie w 2014 roku!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us