Nowy wiceprezes ds. regionu Azji i Pacyfiku

Synergy WorldWide ma przyjemność ogłosić, że Fredrik Widel dołączył do naszego zespołu zarządzającego i objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Generalnego ds. regionu Azji i Pacyfiku. Fredrik Widell będzie odpowiadał za wszystkie działania firmy na rynkach obejmujących obszar Azji i Pacyfiku oraz będzie bezpośrednim podwładnym prezesa firmy Synergy, Dana Normana.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że Fredrik dołączył do naszego zespołu. Posiada on zarówno odpowiednie doświadczenie, jak i umiejętności, dzięki którym będzie on mógł pomóc tym rynkom osiągnąć jeszcze wyższy poziom rozwoju. Bardzo się cieszę, że mamy teraz Fredrika w kierownictwie firmy Synergy” – powiedział Dan Norman.

Najważniejsze informacje o Fredriku Widellu

Fredrik Widell ma wieloletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora ds. rozwoju biznesu firmy 7/11 Nordic. Następnie sprawował funkcję wiceprezesa ds. regionu Azji i Pacyfiku dla dużej szwedzkiej firmy marketingu sieciowego. Na stanowisku tym zintensyfikował rozwój firmy na rynkach azjatyckich. Fredrik Widell posiada tytuł licencjata w zakresie administracji biznesu oraz zarządzania w biznesie międzynarodowym, który uzyskał na Schiller International University w Londynie.

Pan Widell ma wielki szacunek dla kultury Azji i potencjału tego regionu. Począwszy od roku 2004, znaczny obszar jego działań koncentrował się na południowych krajach azjatyckich, takich jak Indonezja, Indie, Wietnam czy Sri Lanka. W 2011 roku jego obowiązki zostały rozszerzone i objęły cały region Azji oraz Pacyfiku. Celem Fredrika Widella jest znaczący rozwój firmy Synergy w tym jakże strategicznym obszarze geograficznym.

Raz jeszcze pragniemy podkreślić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani faktem, że tak utalentowana i doświadczona osoba dołączyła do zespołu kierownictwa wyższego szczebla. Mamy nadzieję, że Fredrik Widell przyczyni się do rozwoju działalności naszych dystrybutorów i całej firmy.

Nowe biuro Synergy w regionie Azji i Pacyfiku

Biuro zarządzania działalnością firmy Synergy Worldwide w regionie Azji i Pacyfiku mieści się w centralnej dzielnicy biznesowej Bangkoku i jest już gotowe do pracy. Biuro znajduje się na 10. piętrze budynku Emporium Tower. Całym zespołem kieruje wiceprezes firmy, Frederik Widell.

Adres: 622 Floor 10, Emporium Tower
Sukhumvit Rd., Klongton
Klontoey, Bangkok 10110 Thailand

tel.: 622.664.8338
fax: 662.664.8339


CONVERSATION

Instagram

Follow Us