Specjalna sesja szkoleniowa – Vital 3

Zapraszamy Państwa na wyjątkową serię sesji internetowcych przygotowanych specjalnie dla członków zespołu z całej Polski. Gościem specjalnym prowadzącym kolejne 3 ogólnopolskie, poniedziałkowe webinary będzie LaMar Wiscombe - Dyrektor Programów Globalnych firmy Synergy WorldWide, który dostarczy szczegółowej wiedzy na temat produktów V3.

Konferencje internetowe Synergy WorldWide to okazja na bycie na bieżąco w świecie Synergy, zdobywanie wiedzy na temat skutecznego budowania biznsesu oraz poznawanie siły naszych produktów. Podczas najbliższych poniedziałków tematem przewodnim będą nasze produkty i system Vital 3. Nasz gość wyjaśni na czym polega Przewagę Synergy w aspekcie produktowym.

Harmonogram Webinarów

25 listopada /poniedziałek/ godzina 20:00
“Idea działania systemu Vital 3 , oraz Moc ProArgi-9+.”

2 grudnia /poniedziałek/ godzina 20:00
“Moc Phytolife”

9 grudnia /poniedziałek/ godzina 20:00
“ Moc Mistify”

„Dołącz do Konferencji”

Kim jest LaMar Wiscombe?

Pan Wiscombe od ponad 30 lat zajmuje się medycyną naturalną więc posiada znakomitą wiedzę na temat suplementów diety, sposobów stosowania roślin leczniczych oraz produktów ziołowych. LaMar jest dyplomowanym zielarzem i terapeutą - masażystą. Prowadzi kursy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Nowej Zelandii oraz Wielkiej Brytanii. W swojej karierze przeprowadził setki seminariów, pracował w radio i jest autorem publikacji zatytułowanej: „Nadrzędność współczesnej medycyny naturalnej opartej o ziołolecznictwo: Przewodnik roślin leczniczych i roślinnych związków.”

LaMar potrafi umiejętnie opowiadać o naszych produktach używając prostych słów. „Zaraża” entuzjazmem oraz troską o zdrowie. Pomógł wielu osobom w zrozumieniu sposobu używania systemu Vital 3 tak, aby przynosiło to zamierzone efekty. LaMar jest Dyrektorem Programów Globalnych i pracuje w głównej siedzibie Synergy WorldWide w Stanach Zjednoczonych.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us