Nature's Sunshine/Synergy WorldWide jako jedna ze 100 najbardziej wiarygodnych firm w Ameryce według magazynu Forbes

Na początku tego roku, magazyn Forbes opublikował listę 100 Najbardziej Godnych Zaufania Firm w Ameryce, umieszczając Nature’s Sunshine / Synergy WorldWide w kategorii „Micro-Cap”.* Według magazynu, firma Synergy znalazła się na tej liście ponieważ: „stanowi niezwykły przykład otwartości i uczciwości”.

Nature’s Sunshine (NATR), firma-matka oraz cenny partner Synergy WorldWide, są jedną z czterech firm w całej kategorii „Farmacja” , które dostały się na tą jakże prestiżową listę. Z posród czterech firm, Nature's Sunshine/Synergy otrzymała najwyższy wynik AGR (92 na 100)** oraz jest jedyną firmą zajmującą się sprzedażą bezpośrednią/MLM, która znalazła się w rankingu.

To wyróżnienie pokazuje ciągłe zaangażowanie firm Synergy WorldWide oraz Nature's Sunshine, które tworzą jedną całość w każdym aspekcie współpracy biznesowej.

Jak tworzy się taką listę?

Forbes opiera się na rankingu GMI (Governance Metrics International) aby pomóc klasyfikować firmy w oparciu o skale wiarygodności. GMI bierze pod uwagę 60 różnych czynników z zakresu zarządzania oraz księgowości sądowej. Firmy najbardziej wiarygodne finansowo, z najniższą częstotliwością zdarzeń wysokiego ryzyka oraz te, które posiadają odpowiedni nadzór zarządu – znajdują się zazwyczaj najwyżej w rankingu. Inne czynniki wpływające na poziom w rankingu zawierają m.in. kary za nadmierne rekompensaty wykonawcze, dużą rotację kadry zarządzającej oraz wysoki poziom wynagrodzeń kierownictwa.

GMI weryfikuje ponad 8000 publicznie notowanych spółek kwartalnie przypisując ocenę ryzyka. Firmy znajdujące się na liście 100 najlepszych muszą posiadać kapitalizację giełdową na poziomie minimum 250.000.000 dolarów lub więcej. Nie mogą one dokonywać poprawek w dokumentach Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, bez działań wykonawczych SEC i bez korekt materialnych.

Cieszymy się niezmiernie z tego wyróżnienia. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat odwiedź http://www.forbes.com/sites/jacquelynsmith/2013/03/18/americas-100-most-trustworthy-companies/

* Micro-Cap – jest to rodzaj firm z niską kapitalizacją giełdową.
** AGR jest to ocena ryzyka w zarządzaniu i rachunkowości.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us