Start w Nowy Rok „Kick off 2014 – Polska”

Za nami pierwsza, oficjalna Akademia Synergy, poziom I, która odbyła się w ten weekend w Katowicach. Blisko 100 osób z całej Polski zebrało się na śląsku, aby zdobywać niezbędną wiedzę jak skutecznie rozpocząć biznes Synergy. Szykujemy się na kolejne Akademie. Już 14 grudnia widzimy się w Warszawie. Szczegóły wkrótce. Za to dzisiaj czas na oficjalne ogłoszenie nadchodzącego Wydarzenia.

„KICK OFF 2014 – START W NOWY ROK”.

Zapraszamy wszystkich partnerów firmy oraz ich gości do Warszawy. W nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden http://www.soundgardenhotel.pl/ przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, 8-go oraz 9-go lutego odbędą się dwa szczególnie ważne spotkania, na którym nie może zabraknąć żadnej osoby, związanej z Synergy.

8 luty (sobota) – Wydarzenie – KICK OFF 2014
9 luty (niedziela) – Szkolenie – Paul Blad i Bart Woodcook

W ten weekend gościć w Polsce będziemy wyjątkowych liderów Synergy WorldWide ze Stanów Zjednoczonych. Paul Blad posiada tytuł Presidential Executive i jest w Synergy od ponad dziesięciu lat. Otrzymał nagrodę „Dan Higginson Humanitarian Award” za niesienie pomocy potrzebującym i dzielenie się swoją pasją z ludźmi na całym świecie. Paul uczestniczy w sesjach internetowych Synergy utrzymując kontakt z liderami na całym globie. Bart Woodcook, jego partner biznesowy, skoncentrował się na budowaniu swojej organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju.

Dystrybutorzy tacy jak Paul oraz Bart są wspaniałymi przykładami determinacji, przywództwa oraz umiejętności, dzięki którym podołali wyzwaniom aby odnieść sukces. Ci panowie to stratedzy z ogromnym doświadczeniem, którym podzielą się z polskimi dystrybutorami, przybliżając ich w ten sposób do osiągnięcia ich sukcesu.

Bilety na ten weekend dostępne są już teraz,


w przedsprzedaży w cenie 20 Euro (ok. 83 złotych) . Cały weekend z Synergy, z 2 obiadami w cenie ,to super oferta ważna tylko do 31 grudnia 2013. Po tym terminie będzie już można nabyć bilety jedynie na miejscu w cenie 100zł za weekend.

Zapraszamy wszystkich oraz jak zwykle przypominamy, że każdy partner, który wystartował lub wystartuje w biznesie Synergy Polska w okresie od 21 października do dnia wydarzenia z pakietem biznesowym 600cv otrzymuje 2 bilety wstępu weekend Kick Off 2014 – GRATIS!

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us