Europejska kadra kierownicza firmy Synergy wzbogaciła się o nowego pracownika — Raffaellę Orlandi

Raffaella Orlandi
Raffaella dołączyła do zespołu Synergy jako dyrektor generalny na Włochy i ma istotny wkład w rozpoczęcie naszej działalności w jej ojczyźnie. Jej znajomość branży marketingu wielopoziomowego oraz pozytywne nastawienie umożliwią szybki rozwój firmy Synergy we Włoszech. 

„Chcę kształtować społeczność, a nie tylko pojedyncze osoby” — powiedziała Raffaella. „Źródłem przewagi Synergy są nie tylko produkty czy plan wynagradzania, lecz również przynależność do społeczności. Chcę firmować nową koncepcję, polegającą na czerpaniu korzyści przez całą naszą społeczność, a nie tylko przez kilku milionerów. Jestem podekscytowana tym, że tysiące Włochów zmienią swoje życie dzięki dołączeniu do naszej firmy”.

Wraz z mężem i dwójką dzieci Raffaella mieszka obecnie tuż obok Koloseum w Rzymie, rodzinnym mieście jej przodków od kilku pokoleń. Mąż Raffaelli również pracuje w branży marketingu wielopoziomowego — jest konsultantem specjalizującym się w planach wynagradzania. Raffaella dużo podróżuje, dzięki czemu posługuje się płynnie pięcioma językami: włoskim, francuskim, portugalskim, hiszpańskim i angielskim.

Jest nie tylko ekspertem w dziedzinie marketingu wielopoziomowego, lecz wie również co nieco na temat przestrzeni kosmicznej. Uzyskała tytuł magistra w zakresie inżynierii kosmicznej na Uniwersytecie Technicznym w Delft w Holandii i pracowała jako menedżer programów dla agencji kosmicznych, amerykańskiej NASA i europejskiej ESA. Zaprojektowała i uruchomiła w Kenii naziemną stację radiową do komunikacji z satelitami agencji NASA.

Po jakimś czasie Raffaella zaczęła zastanawiać się, czy jest zadowolona ze swojej pracy.

„Zrozumiałam, że nie powinnam zajmować się innymi planetami, skoro jest tyle do zrobienia na Ziemi”— powiedziała Raffaella. „To była jakby ucieczka”.


Gdy 10 lat temu Raffaella wkroczyła w świat marketingu sieciowego, zorientowała się, że sporą przewagę daje jej analityczny umysł. Zauważyła, że do wielu sytuacji występujących w firmach zajmujących się marketingiem wielopoziomowym należy stosować podejście naukowe. Pracowała dla takich firm jak Telme, Ixtante oraz Organogold, a także dla firmy Meridian jako konsultant europejskich organizacji marketingu wielopoziomowego.

Po latach doświadczeń w firmach zajmujących się marketingiem wielopoziomowym i zaznajomieniu się z surowymi procedurami kontroli jakości w agencji NASA, bardzo pozytywnie zaskoczyła ją organizacja pracy w firmie Synergy. Darzy zarząd firmy zaufaniem, jest świadoma najwyższej jakości naszych produktów i wie, że Synergy to dla niej właściwie miejsce.

„Gdy zobaczyłam, w jaki sposób są wytwarzane nasze produkty... Cóż, nigdy czegoś takiego nie widziałam, nawet w NASA” — powiedziała. „Jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem. Nie mogę się doczekać chwili, gdy produkty te będą powszechnie znane we Włoszech i pozwolą moim rodakom zrozumieć, jak wspaniałą okazję do rozwijania działalności biznesowej w moim kraju stwarza firma Synergy”.

W imieniu wszystkich pracowników firmy Synergy WorldWide serdecznie witamy Raffaellę w naszej społeczności i cieszymy się z tego, że tak dynamiczna osoba dołączyła do naszego zespołu liderów. Czekamy na wspaniałe rezultaty pracy Raffaelli we Włoszech! 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us