Ogólnopolska „Akademia Synergy”. Wyciągamy AS-a z rękawa!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że startujemy z ogólnopolskimi, cyklicznymi szkoleniami pod tytułem „Akademia Synergy” prowadzonymi przez liderów naszej firmy.

Już 16 listopada w sobotę zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska na I otwarte szkolenie pierwszego stopnia w Katowicach.

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia, w tym wirtualne biuro Pulse i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy!

Data: 16 listpoda 2013 r. (sobota)
Godziny: 12.00 – 18.00
Miejsce: Uniwersytet Śląski, Budynek Wydziału Praw i Administracji, ul. Bankowa 11b, 40-007 Katowice Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy

Miejsce, w którym odbędzie się Akademia Synergy jest oddalona jedynie o 1km od stacji głównej PKP Katowice. Dogodna lokalizacja oraz dostępność parkingów na terenie uczelni to ogromy plus tego miejsca.

Zarezerwujcie sobie datę 16 listopada 2013 r. w Waszych kalendarzach by upewnić się, że weźmiecie udział w tym bardzo ważnym spotkaniu! Nie przegapcie tej okazji i zapiszcie się już dziś klikając na niniejszy link przekierowujący do strony rejestracyjnej!

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us